Akce: L&S Synergizer + Brýle "SuperBright"

4 590,- Kč
3 793,39 Kč
5 780,- Kč
2 roky
Ano
Ano
1 190,- Kč
3 dny
Koupit

Popis

Zvýhodněný produktový balíček: L&S Synergizer + Brýle "SuperBright"

Bonus: S každým přístrojem L&S Synergizer dostanete navíc zdarma AudioStrobe CD v hodnotě 599,- Kč. Akce platí do vyprodání zásob.

 

Ke standardním červeno-zeleným brýlím, které jsou součástí přístroje L&S Synergizer, si výše můžete zvolit bílou nebo modrou barvu brýlí "SuperBright" - viz výběrové políčko "Barvy:".

AVS přístroj s multifunkčními červeno-zelenými stimulačními brýlemi, pracující s technologií AudioStrobe. Je určen především pro použití spolu s PC, kde vyniknou jeho výhody v podobě rozsáhlých možností tvorby vlastních či úprav existujících stimulačních programů pomocí přiloženého software, a dále pro použití spolu se speciálními AudioStrobe CD.

Přístroj sestává ze základní jednotky (AudioStrobe decoder) a speciálních světelných brýlí s červenými a zelenými LED (svítivými diodami). S přístrojem jsou dále dodávána 3 CD, která obsahují software MindExplorer SW pro audiovizuální stimulaci, kompatibilní s technologií AudioStrobe, a dále speciálně zakódovanou hudbu a stimulační programy. Pro používání přístroje jsou dále nezbytná stereofonní sluchátka a běžný CD přehrávač, a/nebo počítač s operačním systémem Windows 2000/XP/Vista/7.

L&S Synergizer pracuje se speciálními CD, která jsou zakódována pomocí technologie AudioStrobe. Tato speciální CD lze přehrávat pomocí běžného CD přehrávače.

Přístroj je také možné připojit k PC, a pomocí počítačového programu MindExplorer SW, dodávaného s přístrojem, je možné vytvářet, upravovat a přehrávat AVS programy. Hotové programy je možné vypálit na CD a přehrávat je pomocí běžného (přenosného) CD přehrávače, bez nutnosti použití PC.


Systém se skládá z těchto prvků:

 • řídicí jednotka - AudioStrobe decoder
 • speciální červeno-zelené světelné brýle - MultiMode LightFrame
 • propojovací audio kabel (k připojení externího zdroje zvuku)
 • 3 CD:
     MindExplorer CD1
     MindExplorer CD2
     AudioStrobe Sampler 2002
 • uživatelská příručkaHlavní přednosti přístroje L&S Synergizer

 • Pečlivě zkonstruovaná a přesně pracující jednotka AudioStrobe decoderu.
 • Speciální světelné brýle MultiMode LightFrames se vyznačují vysokou svítivostí a svými možnostmi překonávají většinu světelných brýlí dostupných na trhu. Díky svým unikátním vlastnostem mohou nahradit několikery běžné světelné brýle.
 • MindExplorer SW - výkonný software nabízející mnoho funkcí v oblasti audiovizuální stimulace, relaxace a zábavy. 
 • L&S Synergizer může být připojen k PC, na kterém lze pomocí programu MindExplorer SW, dodávaného s přístrojem, vytvářet, upravovat a přehrávat stimulační programy, které je také možno vypálit na CD-R nebo CD-RW ve formátu CD audio a přehrávat je pomocí běžného (přenosného) CD přehrávače, bez nutnosti použití PC. 
 • S pomocí CD přehrávače a AudioStrobe decoderu je možné pro audiovizuální stimulaci používat také kompaktní disky AudioStrobe CD. 
 • L&S Synergizer, při svých komplexních možnostech a současně snadném používání, překonává většinu ostatních AVS přístrojů, bez ohledu na cenu.


Světelné brýle MultiMode LightFrames

Speciální světelné brýle, dodávané s přístrojem L&S Synergizer, mohou pracovat v několika režimech, a tak výrazně rozšiřují užitnou hodnotu celého zařízení. Světelné brýle obsahují dva malé přepínače, které slouží k přepínání pracovních režimů brýlí.


Obsah MindExplorer CD

CD1
MindExplorer SW (plná verze v anglickém jazyce) - software pro audio-vizuální stimulaci a relaxaci

Audio-vizuální stimulační / relaxační programy - stimulační programy ("session") ve formátu CD audio lze přehrávat na běžném CD přehrávači.

 1. Inner Voyage - Vnitřní cesta     30:15
  Tento stimulační program byl vytvořen s cílem pomáhat při vybavování nevědomých nebo zapomenutých prožitků, snů, pocitů. Je založen na dvojitých binaurálních rytmech se zvukem řeky na pozadí. Po většinu času se stimulace odehrává v hladině alfa.
 2. Chakra Exploration - Průzkum čaker     39:36
  Cílem tohoto programu je postupná stimulace čaker (energetických center), od první čakry po sedmou. Vědomým pozorováním účinku stimulace lze získat hlubší poznání o komplexní součinnosti těla a ducha. Program je postaven na kombinaci binaurálních rytmů a pulzujícího zvuku v první části a na jednoduchých binaurálních rytmech ve druhé části programu.

CD2
Audio-vizuální stimulační / relaxační programy - stimulační programy ve formátu CD audio.

 1. Oceanic Relaxation - Oceánská relaxace     23:06
  Prostá, ale účinná tělesná a duševní relaxace. Odplavení stresu. Program používá modulovaný růžový šum a zvuk mořského příboje na pozadí. Stimulace v hladině alfa. Velmi vhodný pro začátečníky.
 2. Natural Creativity - Přirozená tvořivost     27:00
  Program pro stimulaci a rozvoj kreativity. Využívá modulovaného zvuku plynoucí řeky a ptačí zpěv na pozadí. Stimulační frekvence se pohybují v hladinách alfa a theta.
 3. Lucid Dreaming in the Rain - Lucidní snění v dešti     27:44
  Program pro nácvik lucidního (vědomého) snění. Lze jej však velmi dobře použít i jako neškodnou náhradu "prášku na spaní" - pomůže Vám usnout. Program používá prostý pulzující zvuk a zvuk deště na pozadí. Stimulace postupně prochází hladinami alfa a theta a končí v hluboké deltě.

 

Supersvítivé brýle - SuperBright LightFrames

Vysoce svítivé brýle vhodné jako volitelné příslušenství i pro AVS přístroje jiných výrobců.

Galerie