Kasina

11 990,- Kč
9 909,09 Kč
12 990,- Kč
2 roky
Ano
Ano
1 000,- Kč
2 dny

Popis

Kasina - převratná novinka mezi AVS přístroji!

Pozor - v nezávislém srovnání nejlepších AVS přístrojů se Kasina umístila na 1. místě! Dostala se tak i před přístroje výrazně dražší!
Kasina je tedy nejen přístrojem s nejlepším poměrem cena/výkon, ale i celkově nejlepším, bez ohledu na cenu. (https://wiki.ezvid.com/best-mind-machines)

Detailní informace o psychowalkmanu Kasina naleznete na nových webových stránkách www.kasina-avs.cz, kompletně věnovaných tomuto mimořádně kvalitnímu AVS přístroji. Naleznete tam také návody, soubory ke stažení. aj. 

AVS přístroj Kasina je jedním z nejvyspělejších a nejmodernějších psychowalkmanů současnosti. Je výsledkem více než 3 roky trvajícího vývoje a svými parametry a možnostmi překonává naprostou většinu ostatních, i mnohem dražších AVS přístrojů dostupných na trhu. Jeho výrobcem je americká firma MindPlace, která vyvíjí a vyrábí AVS přístroje déle než kterákoliv jiná firma na světě.

Jak Vám může AVS přístroj pomoci?

Jedinečné vlastnosti přístroje KASINA:

  • ROZSÁHLÁ NABÍDKA PROGRAMŮ - více než 70 programů součástí přístroje, možnost snadno přidávat další.

  • VELMI ÚČINNÁ, PŘÍJEMNÁ A PESTRÁ STIMULACE – multi-barevné (RGB) brýle, zvukově bohaté a různorodé programy, ze kterých si každý vybere.

  • SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ – nabíjení vestavěné Li-ion baterie přes USB, barevný grafický displej, ovládání v češtině.

  • VŠESTRANNOST – jednoduché a intuitivní ovládání (i pro začátečníky), obrovské možnosti pro odborníky a nadšence.

  • MODERNÍ FUNKCE – přehrávání MP3, AVS programy a hudba na přiložené 8 GB micro SD kartě, USB Audio...

  • NOVÉ TECHNOLOGIE – AVS programy založené na převratné technologii SpectraStrobeTM. Vylepšený, plně digitální AudioStrobe dekodér, s rozšířeným multi-barevným výstupem.

  • OTEVŘENOST – přístroj se stále vyvíjí, nové funkce a vylepšení lze získat pouhým nahráním nové verze software do přístroje. Také pro Kasinu vznikají stále nové AVS programy.

  • SOFTWARE ZDARMA – pro Windows a Mac, umožňuje vytvářet vlastní a upravovat stávající AVS programy. Také je k dispozici placený software s obrovskými možnostmi pro vytváření AVS programů.

  • KVALITNÍ UŽIVATELSKÁ PODPORA – na webu výrobce lze najít nové programy, články, rady, tipy, odpovědi na otázky…

 

Další informace a popis programů naleznete v českém manuálu přístroje - ke stažení zde.

AVS přístroj nové generace

Psychowalkman Kasina je v mnoha směrech zcela nový a skutečně průlomový. Dokáže přehrávat několik typů stimulačních / relaxačních AVS programů, díky čemuž poskytuje uživateli nejširší možnosti audiovizuální stimulace, jaké kdy který AVS přístroj nabízel.

  

Nejnovější technologie

Největší část programů využívá nově vyvinuté převratné technologie SpectraStrobe™. Tyto programy jsou vlastně zvukové nahrávky (MP3 soubory), ve kterých jsou s pomocí technologie SpectraStrobe™ neslyšitelně zakódovány signály pro řízení multi-barevných (RGB) brýlí, které jsou přesně synchronizovány se zvukovou částí stimulace. Díky této koncepci mohou být programy AVS přístroje Kasina nesmírně pestré - mohou obsahovat hudbu, přírodní zvuky, mluvené slovo i nepřeberné libovolně modulované umělé zvuky a šumy, díky čemuž mohou využívat jakoukoliv metodu audiovizuální stimulace, která kdy byla vyvinuta. V tomto smyslu je Kasina velmi flexibilní AVS sytém, který jen tak nezastará. 

  

Pestrá a účinná audio-vizuální stimulace
Mnohobarevné (RGB) světelné brýle přístroje Kasina mohou svítit velmi jasně i jemně mnoha barevnými odstíny. Každá z barev může být řízena nezávisle pro levé i pravé oko, díky tomu Kasina poskytuje největší možnosti a variabilitu vizuální stimulace mezi AVS přístroji dostupnými na trhu. 

  

Vylepšené standardní technologie

Kasina obsahuje také nejvyspělejší AudioStrobe dekodér, který je plně digitální. Při přehrávání nahrávek / programů AudioStrobe si může uživatel sám snadno zvolit z 16 předvoleb, jakou barvou budou brýle blikat. Některé předvolby fungují dynamicky - barva světla v brýlích se pak podle zvolené předvolby plynule či skokově náhodně mění. Díky tomu je vizuální stimulace mnohem zábavnější a i při přehrávání téhož programu může být pokaždé trochu jiná, vždy originální.

  

Rozsáhlé možnosti, otevřenost, flexibilita

Programy jsou uloženy na 8 GB micro SD kartě. Tak je možné snadno přidávat nové hotové programy, nebo pomocí přiloženého editoru (software pro Windows a Mac) programy upravovat a vytvářet vlastní.
Samotný základní koncept AVS přístroje Kasina, založený na programech využívajících technologie SpectraStrobe™ a AudioStrobe, nabízí obrovské možnosti na poli AVS, přitom je použití přístroje snadné a intuitivní.

 

 

První ohlasy uživatelů

  

„Vynikající! Vlastním tento přístroj tři týdny a je to to nejlepší z AVS, co jsem kdy vyzkoušela. Doporučuji ho všem! Děkuji, MindPlace, za tento skvělý výrobek.“ - Jocelyn Picard, Amazon

  

 „Wow! – to je všechno, co mohu říct. Používám AVS přístroje už asi 20 let, tohle je můj pátý a ZDALEKA nejlepší. Na předchozích přístrojích jsem si často musel nastavovat vysoký jas brýlí, abych dosahoval požadovaných účinků, což mi nebylo příjemné. Oproti nim brýle Kasiny nepůsobí, že používají ‚hrubou sílu‘, ale její světelná stimulace je detailnější a jemnější. Musím ještě experimentovat s novým typem programů, ale první dojmy jsou skutečně pozitivní.

Také se mi líbí kvalita přiložených sluchátek. Obvykle přiložená sluchátka ihned nahrazuju nějakými lepšími, ale v tomto případě to vůbec není potřeba, jsou opravdu dobrá!! Také zvukový čip použitý v přístroji vypadá, že je velmi kvalitní, hudba z Kasiny zní fantasticky.

Dále oceňuji fakt, že si nyní můžu dát své zvukové nahrávky na SD kartu Kasiny a nemusím k ní kabelem připojovat externí zvukové zařízení.

Každopádně tohle je bez debat nová generace AVS přístrojů, a asi jediný, který bych nyní doporučoval ostatním lidem.“ - FrankV, USA

  

„Ani nepomýšlejte na koupi jiného AVS přístroje – tahle věc úplně mění pravidla hry…

Dnes jsem dostala svůj AVS přístroj Kasina a dosavadní zkušenost mě nemohla už víc ‚dostat‘. Od prvních dojmů jako při vybalování produktů zn. Apple, přes kvalitu provedení přístroje a příslušenství k samotné audio-vizuální stimulaci, Kasina je úplně samostatná liga. Děkuji, MindPlace, za vyvedení AVS technologie z nekonečně dlouhého období stagnace a vytvoření moderního výrobku, který drží krok se současnými technologiemi, a za zjednodušení mnoha funkcí činících Kasinu snadno použitelnou pro začátečníky. Současně za umožnění největším nadšencům a odborníkům využívat rozsáhlé možnosti Kasiny a vytvářet jedny z nejúžasnějších AVS programů vůbec.

Tohle je skutečně AVS systém, ke kterému se ostatní ani nepřiblížily, a to jsem vlastnila nebo stále vlastním i mnoho jiných.“ - SHERRI BERNIER, Amazon

Galerie