MindExplorer SW

990,- Kč
818,18 Kč
1 190,- Kč
2 roky
Ne
Ano
200,- Kč
1 den

Popis

MindExplorer SW
software pro audiovizuální stimulaci a relaxaci

 

MindExplorer SW je program pro Windows 2000/XP/Vista/7, který umožňuje na počítači vytvářet, upravovat a přehrávat AVS programy.

MindExplorer SW transformuje Váš počítač ve velmi výkonný a flexibilní "psychowalkman" (bývá také označován jako mind machine, nebo přístroj pro audiovizuální stimulaci, AVS přístroj), který umožňuje cíleně dosahovat různých stavů vědomí. Pomáhá tak při učení, relaxaci, meditaci, rozvoji kreativity, odstraňování zlozvyků a problémů se spánkem, zmírňování úzkostí a depresí. Umožňuje poznávat změněné stavy vědomí.

MindExplorer SW může být použit dvěma způsoby:

1. První možností je používat program společně s některým z psychowalkmanů, které jsou kompatibilní se systémem AudioStrobe (např. L&S Synergizer), tj. které umožňují dekódování informací, které jsou speciálně zakódovány v hudebních nahrávkách na CD, označených logem AudioStrobe. Zvukový výstup, vytvářený programem MindExplorer SW, tyto informace pro řízení záblesků světelných brýlí obsahuje.
Jinými slovy řečeno, obvykle se AudioStrobe dekodér používá ve spojení s CD přehrávačem, který přehrává speciální CD-čka, kde jsou ve zvuku zakódovány informace pro řízení záblesků světelných brýlí. Použití programu MindExplorer SW spočívá (mimo jiné) v nahrazení CD přehrávače počítačem s nainstalovaným programem MindExplorer SW. Počítač takto vytváří v reálném čase zvukovou složku stimulace i se zakódovanými informacemi pro řízení světelných záblesků.

2. Druhou možností je používat MindExplorer SW pouze pro zvukovou stimulaci. Účinek stimulace sice není tak silný, jako při současné světelné stimulaci, ale stále dostatečný. Při tomto způsobu použití je výhodou, že nepotřebujete žádné další zařízení. Pouze připojíte sluchátka na výstup zvukové karty Vašeho PC, zvolíte požadovaný psychoaktivní program (session) a spustíte stimulaci. Přehrávaný program (session) může být také zaznamenán na běžnou audio kazetu, MD nebo CD-R, anebo z výstupního souboru WAV zkonvertován např. do formátu MP3 a později přehráván nezávisle na PC.


Významné vlastnosti programu MindExplorer SW:

  • Kompatibilita se systémem AudioStrobe (tj. možnost připojení světelných brýlí prostřednictvím AudioStrobe dekodéru)
  • Možnost importovat stimulační programy (session) určené pro jiné AVS přístroje
  • Mnoho nastavitelných parametrů stimulace
  • Kvalitní a bohatá zvuková složka stimulace
  • Možnost vytváření vlastních AVS programů (session), nebo úprava programů dodávaných společně s MindExplorerem SW
  • Možnost nastavení délky stimulačního programu před jeho spuštěním podle momentální potřeby


Požadavky na hardware:

  • Procesor: Pentium III (nebo kompatibilní) a vyšší
  • 16-ti bitová stereo zvuková karta (výhodou je karta s nízkým šumem)
  • Stereo sluchátka
  • Volitelně: AudioStrobe dekodér + světelné brýle (buďto jako součást některého psychowalkmanu, nebo jako samostatné zařízení)

 

DEMO verzi programu naleznete v sekci Ke stažení.

Tento produkt nezasíláme poštou na dobírku, ale je nutné jej uhradit předem bankovním převodem, případně složenkou, na základě našich instrukcí k platbě. Po připsání platby na náš bankovní účet Vám zašleme e-mailem Váš registrační kód a odkaz ke stažení plně funkční verze programu.

Pozor: Program MindExplorer SW je dostupný pouze v anglické verzi.

Galerie